Zwariowane pomysły na łączenie wzorów bluzek damskich z innymi częściami garderoby latem.

Część garderoby jaką są bluzki damskie na lato. Z pewnością stanowi dodatek wielu kobiecych stylizacji. W dodatku, kiedy jesteśmy skłonne zrezygnować z jakże popularnej części garderoby latem jaką są sukienki.Na ten sezon warto jednak zaprzestać swojej obawy przed łączeniem różnych wzorów ze sobą. Tego lata łączenie wzorów ze sobą będzie najbardziej poszukiwane przez wszystkich.
Utarło się, że połączenia w których używamy bluzek są nudne jednak warto odbiec od tej normy. Dlatego też, przedstawię wam kilka ciekawych połączeń, które przygotowali nam światowej sławy projektanci na nadchodzące lato.

Motyw kwiatowy bluzek damskich.

Dla wielu z nas jest to bardzo subtelne połączenie bluzek damskich z długi rękawami i falban. Stworzą z pewnością ciekawe połączenie razem ze spódnicami midi bądź spodniami posiadającymi szerokie nogawki. Znani projektanci połączyli bluzki, na których widzimy wzory kwiatowe wraz ze spódnicami w kolorze łososiowym.

Wzory zwierzęce na bluzkach.

Dior w swoich propozycjach zaprezentował nam bardzo zwariowane pomysły. Łącząc w ich propozycjach stylizacji łącząc paski razem ze spódnicą w panterkę. Tworząc niespotykaną stylizację, która bez wątpienia, każdej z nas skradła serce i zagościła w naszej garderobie. Kolejne ciekawe rozwiązanie pokazał nam Fendi, który użył wzorów w kratę bluzki właśnie z motywem zwierzęcym świetnie się skomponują ze spódnicami z dużą kratą.

Jeżeli szukasz jakiegoś połączenia, które według ciebie będzie bezpieczne. Wtedy warto połączyć taki sam wzór w całej naszej stylizacji.

Wzory moro.

bluzki damskie ktore podkresla kobiecy stylBez dwóch zdań możemy stwierdzić, że będą świetnym subtelnym połączeniem dla większości z nas. Bluzki moro świetnie skomponują się wraz z ziemistymi kolorami. Tutaj jest również podobnie jak w przypadku połączenia pasków razem ze wzorami zwierzęcymi. Kluczowy zarówno w jednym jak i w drugim przypadku ma wielkość wzorów jakie widnieją na naszych częściach garderoby.

Myślę, że u niejednej z nas w szafach czekają właśnie taki bluzki, z różnymi dużymi nadrukami. Przez co będziemy mogły sugerując się światowymi projektantami przygotować ciekawe połączenia, w których bez problemu się odnajdziemy.