Smaki dla każdego! Stylizacje na jesień!

Powoli zima zbliża się do nas , zmieniając klimat na chłodniejszy a wszystko wprowadzając w stan wegetacji.

 zółte sukienkiNie starajmy się odczuwać jesieni na jej negatywny sposób, rozweselmy się jakimś rozsądnym wyborem. Realizując dalsze cele w swoim życiu na takim samym poziomie. Jesień z racji słabego nasłonecznienia wpływa na nas depresyjnie i złowieszczo. Zdecydujmy się na odważne kolory, omijamy szarość i czerń. Decydujmy się na błękity, fiolety i całą gamę kolorów wiosennych. Wtedy nie tylko ładnie się to splącze w idealną kompozycję ale również pomoże nam przeżyć tak trudny okres.

Pastelowe kolory t również miły akcent naszego wyboru.

Dobrze dobrane kolory maja zbawczy wpływ na nasz nastrój. Należy dobrać komplet w taki sposób aby kompozycja wpasowywała się w dany dzień. Czerń to idealny pomysł tylko i wyłącznie na dodatki. Czarne buty to dobry pomysł, unikajmy jednak męczących monotonnych jednokolorowych połączeń aby nie przytłoczyły nas swoją jednakowością. Sukienki czy też buty powinny też być dobrane na zasadzie dopełnienia, gdy górna część jest dość „szalona” nasze buty złagodzą wszystko tonując i tworząc idealną stylizację.

Nie jest łatwo o idealne dopełnienie, planujmy z wyprzedzeniem.

Pewne kompozycje nie są dla siebie idealnym połączeniem, dlatego żółty i zielony czy czerwony i fioletowy to barwy, których łączyć nie powinniśmy na dużych ubraniach. Natomiast błękit i czerwień czy odcień żółtego fajnie się już sprawdzi. Jeansy w postaci kurtek to zawsze fajne połączenie dla całości. Dodatkowo ubierzmy dłuższe kozaki do tego zestawu wtedy zestaw jest perfekcyjną całością. Moim zdaniem idealnie dobrany strój to nie tylko wybór na jesień i zimę ale takich przytłaczających kolorów powinno się omijać zawsze z daleka. Białe kompozycje czy zupełnie czarne mają negatywny odbiór, co źle się na nas odbije.

Omijamy jednokolorowe połączenia.

Wtedy kompozycje spiszą się jako świetnie dobrana całość. A nie przesiąknięte nudnością ubrania bez życia. Dobrze wpiszą się tu też dodatki, gdzie jak wiadomo, taki dodatek ma większy wpływ na postrzeganie i zapamiętanie nas niż jakakolwiek sukienka.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *