Chłodna zima to dobry okres do tworzenia stylizacji modowych.

Trwa sezon, wnoszący do naszej aury krótsze dni, temperatury spadają poniżej zera. Nie dajmy się starym nawykom. Najlepszym rozwiązaniem jest wpuszczenie odrobinę świeżości i odważmy się na krok tworzenia stylizacji. . I wybrać stylowe sweterki, kardigany, które w połączeniu z eleganckimi spódniczkami, spodniami stworzą ciekawe stylizacje. Zwracając uwagę do odzieży wierzchniej kierując się wyborem miejmy pod uwagą, że chcemy się czuć w nim ciepło i wyglądać modnie. Korzystajmy z dostępnych możliwości jakie oferuje nam moda. Dobierajmy eleganckie okrycia wierzchnie, pasujące do zarówno stylizacji eleganckich jak także sportowych. Jedno z drugim możemy zawsze połączyć.

 

Stylizacje sylwestrowe.

 

Zwracając uwagęzabawa na okres sylwestrowy, zwracam uwagę również na okres studniówkowy. Każda młoda dziewczyna chce wyglądać stylowo, z odrobiną glamour. Mamy duże pole możliwości do stworzenia stylizacji. I mimo sporej cierpliwości nie odkładajmy zakupów na ostatnią chwilę. I szukając ciekawych rozwiązań stylizacyjnych, nie dajmy się się zwieść starym nawyku. Otwórzmy się na najmodniejsze fasony danego sezonu i eksperymentujmy tworząc ciekawe stylizacje. Tym bardziej przygotowując stylizacje na bal studniówkowy. Postawmy na szyk i wygodę, żeby wybrana przez nas sukienka nie krępowała naszych ruchów podczas zabawy. Ale zarazem prezentowała się na nas wspaniale podkreślając nasze kobiece atuty i kwintesencję kobiecości. Nie tracąc przy tym ani odrobiny dziewczęcego wdzięku.

 

Odpowiednie dodatki na sylwestra oraz studniówkę.

Zwracając uwagę na stylizację nie można zapomnieć o dodatkach. Które uzupełnią nasz ostatni etap tworzenia stylizacji. Odpowiednim obuwiem do kreacji jakie są przeznaczone na takie imprezy czyli sukienki wieczorowe, będą szpilki. Ale także pamiętajmy że wybieramy się na długą zabawę i jeżeli, któraś z nas nie jest przyzwyczajona do długiej zabawy w szpilkach najlepiej powinna zabrać ze sobą wygodne obuwie na zmianę. Które będzie elegancko się prezentowało ale też zapewni nam wygodę podczas zabawy.
Pamiętając o makijażu oraz biżuterii najlepiej dobrać to pod wybraną sukienkę 😉 Natomiast ja preferuje stonowany makijaż podkreślający rysy twarzy. Podobnie z biżuterią co za dużo to nie zdrowo. Pamiętajmy że idziemy się bawić wiec najlepiej dobrać delikatną biżuterię, która nie będzie obijała się boleśnie od ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *