Modnie, ciepło stylowo!

Czy da się połączyć tak odmienne aspekty aby być nie tylko zjawiskowym ale również chronić się przed zimnem i gradem zmian pogody przez słoneczne po deszczowe.

Ja swoje poszukiwania zakończyłam na ciepłym jesiennym płaszczu https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-jesienne co pozwoliło mi osiągnąć spokojnie te dwa elementy i to za jednym zamachem. Idealnie rozwiązanie do nowych kozaczków i spódnicy. Daje mi to potężną przekładkę na osiągnięcie czegoś więcej. Na zdobycie nowych punktów a także na układanie coraz lepszych, coraz świeższych i mocniejszych dopasowań. Szafa w całości nie będzie musiałaby być przebudowana. Wystarczyłoby dokupić koszulkę, może dwie i spódnice. Wtedy elegancja będzie jeszcze lepiej dopasowana do naszych zamiarów. Lepiej więcej niż wcale.

Wszystko ma znaczenie, nawet coś małego.

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak pewne elementy przekładają się na uzupełnienie całego wizerunku. Paznokcie i makijaż to stale bastion utrzymujący władze w idealnym odbiorze całego naszego looku. Jeśli chcesz być zauważona a Twoje intencje po części ukryte po części odsłonięte przez co można zrobić dwa elementy na raz dzięki czemu nasz zasięg zwiększy się. Jeśli jesteś na imprezie płaszcz jesienny opatrz sukienką z butami zamiennie botki na szpilki. Połącz tak wygodę i korzyść nie trącać uroku. Jeśli to nie jest osiągalne dobrze kobiece botki rozwiążą sprawę nie ujmując za dużo całej kompozycji.

Nieskazitelne piękno drzemie w Tobie.

Nie jest łatwe wyzwolić z siebie kobiecość zakrytą kompleksami i użalaniem. Do nawet prostego miłego płaszcza z zoio, dobierzesz sukienkę czy spódnicę a wszystko zmieni się już za pierwszym razem. Wiadomo jednak że nie ma trwałego efektu i to w sobie trzeba wyrobić ale na szczęście takie zmiany cierpliwie i ciągle wprowadzane dadzą mocny efekt. Ja kocham stylizować się zawsze jako dama o wysokiej kulturze osobistej. Ma to związek z chęcią osiągnięcia w sobie statusu potrafię być kobieca jeśli tylko chce. Ty też to osiągniesz jeśli będziesz usilnie z tym walczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *