Modne czy nie? Klapki jako buty pierwszej potrzeby.

Czy uważacie że ta część garderoby jest już przestarzała i nie godna uwagi? Moim zdaniem wniesie ona jeszcze wiele do środowiska i na pewno pokaże się z niejednej strony!

Powszechnie utarło się że klapeczki tylko nad wodę w szczególności idealne tylko na basen. Ale czy to w zupełności tu powinniśmy je zamknąć? Myślę że to zły tok myślenia. Świetnie spisują się na nogach w gorące dni. Jako buty nie tylko codziennego użytku ale również takie, które można założyć na wyjście.

Ostatnim właśnie moim zakupy były śliczne klapeczki na https://zoio.pl/obuwie/klapki i są to pudrowo- różowe buciki z kokardką, w które pokochałam bez pamięci.

podrowo różowe klapki zoioŚliczne klapeczki idealnie spisują mi się w momencie zwiedzania okolicznych klubów z moją ekipą. Dość przyjemna faktura pozwala mi na wygodne i długie spacery. A efekt spadania jeszcze mi nie towarzyszył.

Stąd moja opinia iż jako buty są świetnym wyborem na wypady w miasto.

 

Na pewno minus jest w tym iż nie da się podbiegnąć czy potknąć. A w przypadku małych kamyczków możemy mieć pewność że jakiś wpadnie nam pod stopę. Jednak to tylko sekundka gdy wleci i wypadnie. A przyjemność i przewiew dają nam dużo więcej niż te małe niedogodności.

Myślę że ta ścieżka czy też kategoria idzie w dobrą stronę i chętnie ( co widzę po sobie ) noszę buty i sukienki, które odsłaniają moje nogi. To też skutkuje że chętnie o nie dbam a także motywuje mnie do pracy nad ich zgrabnością. Jestem w niewielkim gronie fanek osób popierających szpilki jako obowiązek każdej kobiety. Ale jeśli chodzi o płaskie obuwie to właśnie klapeczki skradły moje serce.

Jak widzę swoją dalszą przygodę? Na pewno to nie jest jedyne obuwie jakie różowe klapki z zoiozakupiłam z tej kategorii i moja już bogata szafa na pewno pomieści jeszcze kilka par.

Czy pragnę na ten moment czegoś więcej? Zdecydowanie tak i  moja lista z dnia nadzień robi się coraz większa. Wishlista to istny tasiemiec moich „potrzeb” a w szczególności buty.

Jeśli jesteście ciekawe co tam się kryje dajcie znać a odkryję rąbek tajemnicy!

 

 

 

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *