Koszulki z nadrukami – jak prawidłow zrobić nadruk, krótki poradnik.

Koszulki z nadrukami to jeden z najlepszych sposobów na promocje swojej firmy. Dobrym przykładem może być kolekcja koszulek z nadrukiem, ze sklepu internetowego https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki/koszulki-z-nadrukiem/. Bez wątpienia, każda z nas w swojej szafie posiada jakieś koszulki wzbogacone w ciekawe nadruki, które pozwalają nam wyrazić siebie. Warto jednak pamiętajmy o tym, że jeden nadruk dla drugiego może być nie równy. Wiele osób nie wie jakie metody są wykorzystywane do nanoszenia nadruków na koszulki.

Koszulki z nadrukiem wykonane za pomocą sitodruku.

koszulki z nadrukami na latoTechnika jaką jest sitodruk, oprócz tego że jest niezwykle trwały to również jest jednym z bardziej ekonomicznych. Zapewnia nam, że wykonywane przez nasz koszulki z nadrukiem są wyraziste. Ponieważ tusz jest nakładany od razu na koszuli poprzez specjalną siatkę. Warto opcję jaką jest sitodruk wykorzystywać jako metodę, kiedy potrzebujesz przygotować zamówienie masowe, bądź kiedy wykonujesz nadruk na jasnych logówek. Pamiętać warto , iż sitodruk jest bardzo ekonomiczną formą nadruk.

Koszulki wykonane przy pomocy termotransferu.

Jest to technika, która przypomina naprasek, który możliwe ze miałaś okazje już wykorzystywać za czasów podstawówki. Obecnie jednak koszulki wykonywane tą techniką są znacznie wyższej jakości i zapewniają gwarancję, że naklejone elementy się nie odkleją. Taką technikę wypada stosować podczas wykonywania zamówień, które są oparte o wykorzystanie prostych projektów.

Hafty na koszulkach.

stylowy różJedna z najbardziej trwalszych technik. Proces polega na umieszczeniu grafik lub logówek, za pomocą nici. Przez co jesteśmy w stanie przez dotyk sprawdzić jakość wykonania. Jednak w tym przypadku najlepiej się prezentują się loga lub projekty, które są jednokolorowe. Dodatkowo wadą tego typu techniki jest, to iż staje się ona za sprawą haftu koszulki stają się cięższe a w przypadku wykonania jej na delikatnych t-shirtach. Może doprowadzić do szybkiego zniszczenia koszulki.

Poljertowe koszulki i sublimacja.

Ten rodzaj nadruku może być wyłącznie wykorzystywany na koszulkach poliestrowych. Proces nadruku polega na nanoszeniu tuszu poprzez papier transferowy, później przeniesienie go na materiał przy pomocy ciepła. Dzięki czemu uzyskujemy delikatny nadruk, który idealnie wygląda na większej powierzchni oraz w przypadku jasnych kolorów tkanin.

Technik, które pozwalają wykonać nam koszulki z nadrukami. Poprzez, które jesteśmy w stanie wyrazić siebie jest znacznie więcej, tutaj zostały przestawione jedne z najczęściej stosowanych. I jak możemy zauważyć wiele właśnie ciekawych koszulek, które potrafią nas wyrazić tak jak te z ZOiO. Jest wykonanych w bardzo trały sposób, dzięki czemu mamy gwarancje że szybko nie ulegną zniszczeniu.