Letnie spódnice – jak znaleźć idealną dla siebie?

Dla większości z nas spódnica jest odwiecznym dylematem. Gdyż nie wszystkie posiadamy wiedzę jaka spódnica może być odpowiednia do naszego typu sylwetki. A nie tym czy w trafimy w największe trendy na letni sezon. Bez wątpienia spódnice są ciekawym posunięciem, którego może pokusić się każda z nas. Jednak nie da się ukryć że sylwetka ma znaczenie przy, każdej części damskiej garderoby. Temu też dobór ubrań pod kątem sylwetki jest niezwykle istoty aby, zakryć drobne mankamenty. Jak również ukryć to co chcemy. Możemy wyróżnić cztery główne typy sylwetek, które w każdym wydaniu prezentują się odmiennie. Mianowicie warto zastanowić się jaką spódnicę warto wybrać do sylwetek typu jabłko, klepsydra, gruszka a nawet kolumna. W tym artykule znajdziesz kilka cennych porad jak dobrać idealną spódnice do Twojego typu sylwetki.

Spódnice dla klasycznego jabłka.

spódnice plisowane

Jeżeli jesteś posiadaczką uwydatnionego brzucha, któremu towarzyszą szczupłe nogi. Świadczy to o tym, że jesteś klasycznym jabłkiem. Idealną propozycją dla tego typu sylwetki może okazać się plisowana spódnica. Jeżeli będzie z wyższym stanem, to będzie to dodatkowym plusem. Ponieważ wpłynie to pozytywnie na optyczne wyszczuplenie naszej sylwetki. A to efekt ciężki do osiągnięcia za pomocą klasycznej garderoby. Dlatego jeżeli jesteś posiadaczką tego typu sylwetki to warto abyś zastanowiła się właśnie nad wzbogaceniem swojej szafy właśnie w taki model spódnicy. Oprócz tego możesz śmiało sprawdzić jeszcze takie typy spódnic jak karbowane bądź falbanami, które także mogą okazać się świetnym wyborem. Na pewno latem nie warto obawiać się wzorzystych, jasnych czy choćby nawet połyskujących spódnic. Gdyż ma to wpływ na nasz komfort.

Natomiast warto wystrzegać się spódnic maxi, które zamiast uwydatniać wszystkie walory działają wręcz przeciwnie. Dlatego w tym przypadku warto ich się wystrzegać. Dobrym posunięciem może okazać się wybór spódniczki midi, ale niestety żadne z tych dwóch rodzajów nie będą wyglądały na nas latem jak spódniczki mini.

Klepsydra w wydaniu ze spódnicą.

skórzanbe modele

Wszystkie z pewnością w tym przypadku będziemy zgodne jak jeden mąż. Ze kobiety o tego typu sylwetce, są niezwykłymi szczęściarami. Gdyż posiadają wymarzone przez wiele kobiet wcięcie w talii. W przypadku takiej sylwetki typowym strzałem w dziesiątkę może okazać się wybór spódniczki ołówkowej. Ciekawym posunięciem może się okazać wybór spódnic midi, dzięki którym wizualnie zmniejszymy uda. Dodatkowo świetnie zaprezentują się w niezwykle stonowanych kolorach. Choć nie da się ukryć, że lekkie wzory które w tym sezonie są niezwykle modne i będą świetnie komponowały się z dobranymi do nich letnimi topami.

Gruszka w spódnicy.

Kobiety posiadające wydatne biodra, latem powinny pokusić się o wybór spódnic, których krój rozszerza się ku dołowi. Czyli nabiera kształt klasycznej litery A. Dzięki czemu swoim wyglądem odciągną spojrzenia z linii bioder. Oprócz tego typu spódnic mogą sprawdzić się spódnice trapezowe.

Wypada zaznaczyć od razu, że zarówno kobiety o figurze gruszki oraz klepsydry prezentują się w spódniczkach w lekkie wzory lub ciemniejszych kolorach, o których była mowa wcześniej.

Propozycje dla typowej kolumny.

stylowe spódnice

Taki tym sylwetki charakteryzuje się tym, że ciało jest specyficznie symetryczne. Takiemu typowi sylwetki latem świetnym wyborem będą spódnice mini. W tym przypadku materiał z jakiego zostały wykonane nie ma znaczenia. Gdyż w każdym zaprezentuje się świetnie i to jest bardziej indywidualna kwestia. Najważniejsze na co powinny kobity o takiej budowie ciała zwrócić uwagę, to to aby spódnice które wybierzemy przylegały do ciała. Dzięki czemu podkreślimy długość swoich nóg.

Stosując się do tych informacji bez problemu latem będziesz w stanie mogła się poczuć w pełni komfortowo. I dodatkowo do każdej spódnicy będziesz w stanie dobrać wiele ciekawych dodatków, które pomogą Tobie jeszcze lepiej podkreślić swoją kobiecość.