Idealne buty na uczelnie.

Powoli do końca wakacji dla studentów, zacznie się okres powolnego powrotu na uczelnie. Sprawdź ten styl!

czarbe kozaki na słupkuZacznijmy od obuwia sportowego, te idealnie pasuje prawie zawsze. Lekkie, łatwe i bardzo wygodne pozwoli Ci przetrwać całe dnie w szarych salach gdzie za oknem panuje już plucha i pogoda zmienia się z godziny na godzinę. Jednak nie jest to dla mnie najlepszy i najbardziej elegancji sposób na przetrwanie roku na uczelni. Mimo że sama dobierałabym je do spodni i koszulek czasem pragnę poczuć się kobieco wrzucając na siebie kieckę. W końcu każdemu znudzi się luz i pewien „dresiarski” styl. Każdy pragnie chociaż chwili elegancji.

Botki jako idealna sprawa?

Po stokroć tak, te buty kocham najbardziej. Potrafią dodać pazura i kobiecości. Zdecydowanie idealnie się komponuje z różnymi stylizacjami dając ładny przejrzysty obraz cudownej stylizacji.  Kompozycja z botkami to jedne z moim zdaniem najlepszych. Jednak sukienki nie są tu w idealnym miejscu nieco burząc swoją moc. W końcu moc klasyki jest nieprzejednanie najlepsza, a tworzone przez nie połączenie to istny łamacz męskich serc. Same botki najlepiej wyglądają z spódnicami i spodniami. Biała koszula w tym przypadku to must have każdej kobiecej szafy. Elegancka, zmysłowa i bardzo piękna – tak będziesz odbierana przez innych. A to najlepsze co można zdobyć.

A nóż ta nieszczęsna klasyka.

Nie każda lubi, nie każda potrafi lecz każda pożąda. Chód na szpilkach to nieraz wyczyn i ciężki kawałek chleba, nie łatwo nauczyć się tego sposobu ale jednak daje największy plus. Sukienka i szpilki lub czółenka to idealna propozycja dla każdej damy. Świetna sprawa i idealne rozwiązanie dla każdej kobiety chcącej być piękną i elegancką. Nie potrzeba tu żadnych uroczystości ani wielkich wydarzeń. Taka stylizacja może nam towarzyszyć zawsze. Są miejsca typu lekarski gdzie to nie przejdzie, tam jednak proponuje botki/trampki. Dużo zakładów a szpilki i sukienka nie pomoże zbytnio w rozwiązaniu problemów. Ja swoje wybrałam na ZOIO, idealna kompozycja jaka dla mnie może istnieć to szpilki zamienne na botki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *